آرشيو

 • 16/اسف/1396 - 10:13
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ بیست‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن بسیج با حضور سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، حجت‌الاسلام تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین و فعالان قرآنی بسیج در مجتمع فرهنگی پنج آذر آغاز شد.
 • 16/اسف/1396 - 10:11
  به گزارش پایگاه اینترنتی بسیج، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین از امید خسروی بسیجی مجروح اغتشاشات اخیر عیادت کرد.
  تصاویر به شرح زیر است:
 • 16/اسف/1396 - 10:05
  به‌مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، رهبر معظم انقلاب اسلامی دو اصله نهال میوه غرس کردند.
  حضرت آیت الله خامنه‌ای سپس در سخنانی روز و مراسم درختکاری را رسمی مبارک در سراسر کشور دانستند و با اشاره به اهمیت و برکات گیاهان، جنگلها و مراتع در حفظ هوا و آب، زیبا و تماشایی کردن فضای زندگی و تولید محصولات مفید برای بشر، خطاب به مسئولان تأکید کردند: مسئولان باید مانع از بین رفتن درختان موجود در شهرها شوند.
  ایشان افزودند: در تهران، باغ‌ها و باغستان‌هایی وجود دارد که برخی به دنبال دست‌اندازی به آنها هستند اما باید جلوی این کار که ضربه به زندگی و آسایش شهری است، گرفته شود.
 • 16/اسف/1396 - 10:03
  هفدهين همايش تخصصي گفتارماه با موضوع: فرقه هاي نوظهور وعرفانهاي كاذب با حضور بسيجيان حوزه ستادي وزارت آموزش وپرورش برگزار شد. سخنرانان علمي اين همايش حضرت حجت الاسلام والمسلمين دكتر حمزه شريفي دوست وآقاي اميد رضايي بودند كه با تشريح فرق وعرفانهاي كاذب به طرح بحث پرداختند ودر ادامه برنامه پرسش وپاسخ به منظور رفع ابهام انجام وبا توجه به گستردگي موضوع اغلب شركت كنندگان خواستار تكرار موضوع اين گفتار بودند.
 • 16/اسف/1396 - 09:54
  سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در سومین نشست فصلی ستاد همکاری‌های حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش در جمع مدیران و معاونان این وزارتخانه و حوزه‌های علمیه، اظهار داشت: برنامه‌هایی که در دولت دوازدهم دنبال خواهیم کرد در دو دسته تقسیم‌بندی می‌شود؛ بخش نخست ناظر بر تحولاتی است که در متن برنامه‌ها و محتوای آموزشی باید رخ دهد که خوشبختانه سند تحول بنیادین به طور عملیاتی مسیر را روشن کرده و فرصت ارزشمندی است که ما را از مرحله طراحی جدید مستغنی می‌کند.
 • 16/اسف/1396 - 09:53
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان، حسن مرادی مسئول بسیج فرهنگیان کشور با اشاره به برگزاری دو اردوی علمی - سیاحتی با شرکت مدیران ارشد حوزه ستادی آموزش و پرورش و مؤلفان کتب درسی در روزهای اخیر، اظهار داشت: در راستای تقویت امید و حس خودباوری در مدیران حوزه‌های ستادی، بسیج فرهنگیان در قالب دو اردوی سیاحتی ـ علمی ویژه مدیران ارشد حوزه ستادی و مدیران کل استان‌ها و همچنین اردوی ویژه مؤلفین کتاب‌ها و محتوای آموزشی مدارس، به اعزام 120 نفر به جزایر هرمزگان اقدام کرد.
 • 16/اسف/1396 - 09:52
  به گزارش سایت بسیج فرهنگیان ، علیرضا کاظمی پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۹ اسفندماه ۹۶ اظهار کرد: وظیفه و رسالت آموزش و پرورش توسعه فرهنگ ایثار و شهادت طلبی به عنوان فرهنگ قرآنی و برخاسته از آموزه های دینی است که این رویکرد خود ضامن حفظ و حراست از ارزش های والای نظام است.
   
 • 16/اسف/1396 - 09:49
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:«جمهوری اسلامی یک نظامی است که در طول این سالهای متمادی در مقابل نظام جاهلیّت مدرن ایستادگی و مقاومت کرده است، لذا جاهلیّت مدرن با همه‌ی ابزارهای خودش به دشمنی با او برخاسته؛ با ابزار سلاح نظامی، با سلاح فرهنگی، با ابزارهای نوپدید و جدید، با ابزار تحریم اقتصادی. همین جاهلیّت جدید -این باطل مستقرّ و سراسری‌ای که در دنیا متأسّفانه وجود دارد- همه نوع ابزاری را علیه جمهوری اسلامی به کار برده است.
 • 16/اسف/1396 - 09:38
  به گزارش مرکز بسیج فرهنگیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه ستاد همکاری ها، حجت الاسلام حسین درودی در این نشست به بررسی و تبیین مبانی اساسی تربیت در سند تحول بنیادین پرداخت.
  معاون امور استانهای دبیر خانه ستاد همکاری ها گفت ؛ اگر نگاهی به سرگذشت شهدای جنگ ونیز مدافعان حرم داشته باشیم به راحتی به این حقیقت خواهیم رسید که مهمترین مساله درعروج ملکوتی شهدا ظرف پاکی است که آموزه های دینی را به خود جذب کرده است.
 • 16/اسف/1396 - 09:24
   جلسه مشترك شوراي مركز بسيج فرهنگيان و شوراي پايگاه شهيد اژه اي برگزار شد. دراين جلسه گزارش كاملي ازفعاليت پايگاه شهيد اژه اي ارايه گرديد. پس از آن گزارش مربيان حلقه هاي صالحين پايگاه مطرح و درادامه اعضاي شورابه طرح مسايل جاري پايگاه پرداختند. دكتر عمادي فرمانده پايگاه ضمن تقدير از فعاليت اعضاي شورا وبسيجيان معززبه عوامل پيروزي انقلاب اسلامي پرداختند ايشان پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي را مرهون رهبري بي بديل حضرت امام خميني (ره) وباورواعتقادات مردم وهمچنين انسجام ويكپارچگي مردم دانستند. درادامه مربيان حلقه هاي صالحين وساير اعضاء گزارشي از فعاليتهاي خودومديريت هارا ارايه نمودند.

صفحه‌ها

پیوندهای تصویری