آرشيو

 • 1/بهمن/1396 - 09:24
  مسئول سازمان بسیج فرهنگیان کشور در جلسه هم‌اندیشی کمیته دانشگاهیان "کنگره بین‌المللی بزرگداشت حکیم نظامی گنجوی" ، ضمن قدردانی از ابتکار دست‌اندرکاران کنگره گفت: خطه آذربایجان ظرفیت بالایی در زمینه مورد توجه قرار دادن چنین سوژه‌ها و افرادی که میراث گرانبهای تاریخی، فرهنگی و هویتی ما را تشکیل می‌دهد، دارد، این خطه ظرفیت‌های بسیاری داشته و ریل‌گذاری باید به گونه‌ای باشد که موارد و مصادیق مختلف تکرار شود.
 • 1/بهمن/1396 - 09:09
   بازديداز پايگاه بسيج فرهنگيان شهداي گمنام توسط شوراي مركز بسيج فرهنگيان انجام گرفت .اين بازديد كه روز چهارشنبه 27/10/96 انجام شدطي ان جلسه مشترك درمحل اين پايگاه تشكيل گرديد كه دراين جلسه گزارش فعاليتهاي پايگاه وامور جاري توسط اعضاي شوراي پايگاه فوق مطرح گرديد.گفتني است كه بازديد از شوراهاي پايگاهها به صورت دوره اي توسط مركز بسيج هفتگي انجام مي شود.
 • 1/بهمن/1396 - 09:07
  شانزدهين همايش تخصصي گفتارماه با موضوع: كارآمدسازي تربيت براي نسل امروز با حضور كاركنان حوزه ستادي وزارت آموزش وپرورش برگزار شد. سخنران علمي اين همايش آقاي حسين هراتي ازپيشكسوتان اين حوزه بودند كه با ارايه نكات كاربردي درحوزه تربيت نسل امروزوتفاوتهاي مهم آن اشاره كردند. وي ويژگيهاي نوجوانان وجوانان امروزرا بسيارمتفاوت نسبت به گذشته توصيف نمودند وتأثيرپذيري آنها از رسانه ها وفضاي مجازي مهم بيان نمودند. به گزارش دبيرخانه گفتارماه باتوجه به اهميت موضوع: نگارش متن سخنراني گفتارها به زودي درسايت مركز بسيج جهت بهره مندي علاقمندان قرار خواهد گرفت.
 • 20/دى/1396 - 10:21
  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه‌شنبه) در دیدار هزاران نفر از مردم قم با تجلیل و تحسین حرکت عظیم، پر شور، به‌موقع و منسجم ملت در روزهای اخیر، به تشریح ابعاد و لایه های مختلف توطئه دشمنان برای سوءاستفاده از مطالبات به حق مردم پرداختند و با بیان سخنان مهمی خطاب به امریکایی ها، مسئولان کشور و مردم تأکید کردند: ایستادگی و نبرد «ملت با ضد ملت»، «ایران با ضد ایران» و «اسلام با ضد اسلام» همچون چهل سال گذشته ادامه خواهد داشت اما کینه ورزی دشمن نباید موجب شود مسئولان از ضعفها و مشکلات مردم و بویژه طبقات ضعیف غافل شوند.
 • 18/دى/1396 - 08:42
  به گزارش خبرگزاری بسیج، روزنامه «جوان» در صفحه اجتماعی خود نوشت:
 • 18/دى/1396 - 08:37
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج به نقل از بسیج نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی در مراسم نکوداشت کنگره شهدای روحانی استان قم اظهار داشت: در این دنیایی که از سوی رسانه‌های ظالم و فریب کار خارجی جو شدیدی علیه روحانیت ایجادشده برگزاری این کنگره یک بشارتی است.
  وی با اشاره به وجود ۲۰ هزار جانباز روحانی در کشور گفت: روحانیت همواره ملجأ و پناهگاه بوده و به خدمت‌گذاری خود ادامه می‌دهد ضمن اینکه روحانیت اصیل تا نابودی و اضمحلال تمام ستمگران و مستکبران دست از مبارزه بر نمی‌دارد.
 • 18/دى/1396 - 08:33
  استادیوم تختی مشهد قبل از انقلاب «سعدآباد» نام داشت. هم‌زمان با اوج‌گیری مبارزات انقلابی، اقشار مختلف مردم مشهد به‌خصوص فرهنگیان این شهر در تاریخ ۱۳۵۷/۸/۱۶ اجتماعی بزرگ در این استادیوم برگزار کردند. سخنران این برنامه آیت‌الله خامنه‌ای بودند که در بخشی از سخنان‌شان نام این استادیوم محل تجمع را به نام مرحوم «غلام‌رضا تختی» تغییر دادند. بعد از این سخنان، مردم با تکبیر و صلوات، این نام‌گذاری را تأیید می‌کنند و نام این ورزشگاه از آن پس تغییر می‌کند.
 • 18/دى/1396 - 08:29
  به گزارش روابط عمومی بسیچ فرهنگیان سیزدهمین شماره هفته نامه  طلایه دارارن فرهنگ منتشر شد. مدیر روابط عمومی بسیج فرهنگیان با اعلام این خبر گفت: : در این شماره به موضوع "از پنداشت تا باور" پرداخته شده است .وی در پایان گفت : نسخه الکترونیکی آن در پایان همین خبر در دسترس قرار گرفت.
 • 18/دى/1396 - 08:25
  علی زرافشان معاون آموزش متوسطه در گفت وگو با خبرنگار  در خصوص پیگیری وضع تغییر تقویم آموزشی اظهار کرد: موضوع تغییر تقویم آموزشی از گذشته ها مطرح بوده و در مبانی نظری سند تحول بنیادین هم «زمان آموزش»  مورد توجه قرار گرفت و در این مورد، مطالعات نشان داد که تعطیلات طولانی مدت به یادگیری دانش آموزان آسیب می زند.
 • 17/دى/1396 - 09:45
  پنجمين نشستن مديران نيروي انساني بيست پايگاه تابعه حوزه ستادي مركز بسيج فرهنگيان در تاريخ 13/10/1396راس ساعت 10صبح دردفتر فرماندهي مركز بسيج بر گزار گرديد واهم مسائل نيروي انساني در خصوص فرآيند جذب نيروو تسريع آن وآخرين آمار جذب نيرو هاي فعال حوزه ستادي  درحضور جانشين فرماندهي با مديران نيروي انساني به تبادل  نظـــــر پر داخته شد

صفحه‌ها

پیوندهای تصویری