آرشيو

 • 1/بهمن/1396 - 09:24
  مسئول سازمان بسیج فرهنگیان کشور در جلسه هم‌اندیشی کمیته دانشگاهیان "کنگره بین‌المللی بزرگداشت حکیم نظامی گنجوی" ، ضمن قدردانی از ابتکار دست‌اندرکاران کنگره گفت: خطه آذربایجان ظرفیت بالایی در زمینه مورد توجه قرار دادن چنین سوژه‌ها و افرادی که میراث گرانبهای تاریخی، فرهنگی و هویتی ما را تشکیل می‌دهد، دارد، این خطه ظرفیت‌های بسیاری داشته و ریل‌گذاری باید به گونه‌ای باشد که موارد و مصادیق مختلف تکرار شود.
 • 1/بهمن/1396 - 09:09
   بازديداز پايگاه بسيج فرهنگيان شهداي گمنام توسط شوراي مركز بسيج فرهنگيان انجام گرفت .اين بازديد كه روز چهارشنبه 27/10/96 انجام شدطي ان جلسه مشترك درمحل اين پايگاه تشكيل گرديد كه دراين جلسه گزارش فعاليتهاي پايگاه وامور جاري توسط اعضاي شوراي پايگاه فوق مطرح گرديد.گفتني است كه بازديد از شوراهاي پايگاهها به صورت دوره اي توسط مركز بسيج هفتگي انجام مي شود.
 • 1/بهمن/1396 - 09:07
  شانزدهين همايش تخصصي گفتارماه با موضوع: كارآمدسازي تربيت براي نسل امروز با حضور كاركنان حوزه ستادي وزارت آموزش وپرورش برگزار شد. سخنران علمي اين همايش آقاي حسين هراتي ازپيشكسوتان اين حوزه بودند كه با ارايه نكات كاربردي درحوزه تربيت نسل امروزوتفاوتهاي مهم آن اشاره كردند. وي ويژگيهاي نوجوانان وجوانان امروزرا بسيارمتفاوت نسبت به گذشته توصيف نمودند وتأثيرپذيري آنها از رسانه ها وفضاي مجازي مهم بيان نمودند. به گزارش دبيرخانه گفتارماه باتوجه به اهميت موضوع: نگارش متن سخنراني گفتارها به زودي درسايت مركز بسيج جهت بهره مندي علاقمندان قرار خواهد گرفت.
 • 20/دى/1396 - 10:21
  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه‌شنبه) در دیدار هزاران نفر از مردم قم با تجلیل و تحسین حرکت عظیم، پر شور، به‌موقع و منسجم ملت در روزهای اخیر، به تشریح ابعاد و لایه های مختلف توطئه دشمنان برای سوءاستفاده از مطالبات به حق مردم پرداختند و با بیان سخنان مهمی خطاب به امریکایی ها، مسئولان کشور و مردم تأکید کردند: ایستادگی و نبرد «ملت با ضد ملت»، «ایران با ضد ایران» و «اسلام با ضد اسلام» همچون چهل سال گذشته ادامه خواهد داشت اما کینه ورزی دشمن نباید موجب شود مسئولان از ضعفها و مشکلات مردم و بویژه طبقات ضعیف غافل شوند.
 • 18/دى/1396 - 08:33
  استادیوم تختی مشهد قبل از انقلاب «سعدآباد» نام داشت. هم‌زمان با اوج‌گیری مبارزات انقلابی، اقشار مختلف مردم مشهد به‌خصوص فرهنگیان این شهر در تاریخ ۱۳۵۷/۸/۱۶ اجتماعی بزرگ در این استادیوم برگزار کردند. سخنران این برنامه آیت‌الله خامنه‌ای بودند که در بخشی از سخنان‌شان نام این استادیوم محل تجمع را به نام مرحوم «غلام‌رضا تختی» تغییر دادند. بعد از این سخنان، مردم با تکبیر و صلوات، این نام‌گذاری را تأیید می‌کنند و نام این ورزشگاه از آن پس تغییر می‌کند.
 • 16/دى/1396 - 10:02
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این وعده الهی است که پس از هر فتنه و سختی، آسانی می آید، افزود: دشمنان می دانند به هیچ وجه نمی توانند جمهوری اسلامی ایران را از لحاظ دفاعی تهدید کنند و همه سرمایه خود را پس از دفاع مقدس برای عملی کردن تهدیدات فرهنگی، اقتصادی و امنیتی علیه ایران اسلامی هزینه کرده اند و به یاری خدا در این زمینه هم شکست آنها حتمی است.
 • 11/دى/1396 - 16:01
  همایش میثاق با ولایت 4  به مناسبت گرامیداشت حماسه نهم دی با سخنرانی سردار افشار و با حضور فرهنگیان بسیجی حوزه ستادی برگزار شد.
 • 9/دى/1396 - 15:27
  حادثه بی نظیر ۹دی از جمله نمونه‌های قدرت جمهوری اسلامی است.
  در آن حادثه، هیچکس دست اندرکار نبود و قدرت فکری که شاکله اصلی نظام اسلامی است، مردم را به خیابان کشاند و آن حادثه بی نظیر پدید آمد.
  بیانات در ابتدای درس خارج فقه و در آستانه سالروز حماسه نه دی ۷ /دی/ ۱۳۹۵
 • 9/دى/1396 - 15:24
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در آیین تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به در پیش بودن سالروز عملیات های کربلای چهار و کربلای پنج اظهار داشت: عملیات های بزرگ دوران دفاع مقدس معمولا در زمستان صورت می گرفت و در عملیات کربلای چهار تمام مشکلات دست به دست هم داد تا عدم الفتح رخ دهد، اما با عنایت خداوند در هفته پس از آن در کربلای پنج فتح حاصل شد. امروز هم نباید از آنچه شهدا برای ما گذاشتند غافل شویم.
 • 9/دى/1396 - 15:23
  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار مسئولان و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سراسر کشور، با اشاره به تلاش بی‌وقفه امریکا برای شبهه‌پراکنی و گرفتن «امید و اعتماد به نفس ملت»، از همراهی خواسته یا ناخواسته برخی افراد با اهداف دشمن به شدت انتقاد کردند و با یادآوری تحلیلها و تبلیغات پوچ چهل ساله دشمن درباره شکست یا تضعیف جمهوری اسلامی تأکید کردند: به فضل الهی و با اتکا به هوشیاری و ایستادگی مردم، همچون گذشته بینی دشمنان را به خاک می مالیم و با تلاش مضاعف مسئولان برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، راه پیشرفت و سرافرازی را با اقتدار ادامه خواهیم د

صفحه‌ها

پیوندهای تصویری